| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Display | 4.3 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Camera | Dual Infrared Camera, Dual HD Camera |
| Face Capacity | 1500 |
| Fingerprint/Card/Password | 5000 |
| Communication | TCP/IP / USB Pen Drive |
| Display | 2.8 Inch TFT Color Screen |
|---|---|
| Software | Desktop Software And Webserver Software |
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint/Card/Password | 3000 |
| Communication | TCP/IP / USB Pen Drive |
| Face Capacity | 1,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Fingerprint Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Transactions | 100,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
| Display Size | 2.8" TFT Color LCD |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output/USB |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Display | 5" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Resolution | 720*1280 |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| PIN Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Color | Black/White |
| Communication | TCP/IP/RS485/ Wi-Fi / Wiegand /USB |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| User Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 5,000,000 |
| Screen | 5" IPS Touch Screen |
| Packaging Details | BOX |
|---|---|
| Delivery Time | 7-14 |
| Payment Terms | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 500/DAY |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Verification Speed | ≤ 1 Second |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi |
| Display Size | 2.8 Inch Color Screen |