| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Camera | SONY 200W Pixel Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 8" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID/IC |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Product Name | Rfid Fingerprint Face Recognition Time Attendance And Access Control |
|---|---|
| Recognition Method | Face/fingerprint/card/password |
| Display | 5 Inch HD IPS Screen |
| Face Capacity | 5,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Screen | 8-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Product Name | Visible Light Live Face Recognition Attendance Machine |
|---|---|
| Waterproof | Outdoor/IP65 Protection |
| Recognition Method | Finger/card/password |
| Display | 5 Inch HD IPS Screen |
| Face Capacity | 5,000 (50,000 Is Optional) |
| Display | 8 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| Power Supply | DC12V 1A |
| Log Capacity | 500,000 |
| Face Capacity | 5,000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera+2MP Infared Camera |
| Face Algorithm Version | Face V2.2 |
|---|---|
| Fingerprint Algorithm Version | Finger V3.0 |
| User Registration Capacity | 5000 |
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Screen | 8-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Product Name | Thermal Facial Access Control |
|---|---|
| Display | 8 Inch HD Touch Screen |
| Identification Way | Face, Password, Rfid Card |
| Language | English / Spanish / Thai / Spanish / Italian / Turkish / Arabic And So On |
| Network System | TCP/IP, C/S Lan, WIFI |