| Product Name | Visible Light Real Person Face Recognition Attendance MachineMachine |
|---|---|
| Environment | Indoor Use |
| Recognition Method | Finger/card/password |
| Communication | TCP/IP, USB-host, WiFi |
| Display | 4.3 Inch HD IPS Screen |
| Display | 8 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 2.8 Inch TFT LCD |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Communication | TCP/IP, Ethernet(Landline), USB |
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Item Name | Long Distance Uhf Rfid Reader |
| Face Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 110000 |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Special Features | Time & Attendance |
| Card Capacity | 2000 |
| Material | Metal, Anti-vandal, IP68 Waterproof |
| Static Current | Less Than 3mA |
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Item Name | Long Distance Uhf Rfid Reader |
| Communication | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Verify Mode | RFID Card |
| Antenna | 7dbi Circular Antenna |
| Working Frequency | ISM 902 928MHz And ISM 865-868MHz |
| Item Name | Long Distance Uhf Rfid Reader |
| User Management | Yes |
|---|---|
| Data Security | Encrypted |
| Customization | Yes |
| Integrations | Yes |
| Real-Time Monitoring | Yes |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Unlock Way | Mobile APP +Fingerprint + Password + Card + Key |
| Fingerprint Capacity | 100 |
| Tuya APP | Support Iphone And Android Phone |