| Product Name | Face Door Controller |
|---|---|
| Screen | 8 Inch HD Touch Screen |
| Identification Way | Face, Password, Rfid Card |
| Function | Access Control, Time Attendance, Temperature Testing |
| Language | English / Spanish / Thai / Spanish / Italian / Turkish / Arabic And So On |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Product Name | Door Access Control Machine |
|---|---|
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Screen | 5 Inch HD Touch Screen |
| Identification Mode | Face, Password, Rfid Card |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Fingerprint Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5000 Standard Capacity, 50000 Optional |
| Log Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Product Name | Facial LED Frame Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Password, Card,qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Product Name | AI Facial Access Control |
|---|---|
| Screen | 4.3 Inch HD Touch Screen |
| Bionular Camera | 200W Colorful WDR+200W Infrared Live Camera |
| Operating System | Linux 3.10 |
| Verification | Face, Pin, RFID Card |
| Display | 5.0 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Face Capacity | 5000(10000/50000 Optional) |
| Card Capacity | 5000(10000/50000 Optional)ID Standard,IC Optional |
| Record Capacity | 500,000 |
| Binocular Camera | 2MP Colorful WDR+200W Infrared Live Camera |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Display | 5" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Resolution | 720*1280 |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| FRR | <0.1% |
| FAR | <0.001% |