| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Camera | SONY 200W Pixel Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 8" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID/IC |
| Product Name | Door Access Control Machine |
|---|---|
| Display Screen | 8 Inch HD Touch Screen |
| Verification | Face, Pin, IC Card, ID Card |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Facial Recognition | Yes |
|---|---|
| Customization | Yes |
| Data Storage | Cloud |
| Data Security | Encrypted |
| Real-Time Monitoring | Yes |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID(IC) |
| Record Capacity | 500,000 |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| RAM | 256M DDR; |
| ROM | 4G EMMC |
| User Capacity | 15000(50000 Optional) |
| Screen | 8-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 10 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password, Fingerprint |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 4.3 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 2.8-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |