| Camera | 200W Pixel Hd Color Camera, 100W Infrared Camera |
|---|---|
| Display | 4.3"inch Capacitive LCD Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,WIFI, USB |
| LED | LED Double High Power Infrared Light |
| Resolution | 800*480 |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 4 In One: Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 4.3 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Camera | Dual Infrared Camera, Dual HD Camera |
| Face Capacity | 1500 |
| Fingerprint/Card/Password | 5000 |
| Communication | TCP/IP / USB Pen Drive |
| Product Item | Face& Fingerprint Time Clock |
|---|---|
| Display | 4.3 Inch TFT Screen |
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
| User Capacity | 5,000 |
| Fingerprint/Card/Password Capacity | 5000 |
| Screen | 4.3 Inch, HD 272*480. Capacitive Touch Screen |
|---|---|
| System | Linux 3.10 |
| User Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 4.3 Inch LCD Touch Screen |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
|---|---|
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
|---|---|
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Special Features | Motion Detection, HD Touch Screen, HD Color Camera, Night Vision |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Face Capacity | 1,0000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000,000 |
| Power Supply | 12V |
| Display Size | 5 Inch HD Touch Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output |
| Camera | 200W Pixel Hd Color Camera, 100W Infrared Camera |
|---|---|
| LED | LED Double High Power Infrared Light |
| Display | 5"inch Capacitive LCD Touch Screen |
| Resolution | 854*480 |
| Communication | TCP/IP,WIFI, USB |