| Identification Mode | Face/Password And Combination |
|---|---|
| Screen | 4.3-inch Touch Screen |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
|---|---|
| User Capacity | 5,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch TFT Color LCD |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Specical Feature | IP65/67 Waterproof |
|---|---|
| Communication | TCP/IP, Wifi, USB Driver |
| Display | 5 Inch HD Touch Screen |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Voltage/current | 12V 1A-5A |
| Display | 2.8 Inch TFT Color Screen |
|---|---|
| Software | Free |
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Card Capacity | 5000 |
| Type | Biometric Time Attendance Machine With Card Reader |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 4 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| Model Name | Face Recognition GPS Tracking Guard Tour System |
|---|---|
| Waterproof Level | IP-67 |
| RFID Frenquency | NFC Tags 13.56 Mhz |
| Communication | 2G, 4G, WIFI, Real-time Upload |
| Resolution | 480*800 |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Camera | SONY 200W Pixel Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 8" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID/IC |
| Communication | TCP/IP, Wifi, USB Driver |
|---|---|
| Display | 4.3 Inch TFT Touch Screen |
| Voltage/current | 12V 1A |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| User Capacity | 10.000 |
| Identification Style | Face, PIN, Face & PIN Combination ,RFID |
|---|---|
| Screen | 4.3-inch Electronic Capacitive Touch Screen |
| Resolution | 800*480P |
| Recognition | Employee Name And Number Recognitions |
| Camera | 100W Infrared Camera; 200W Pixel HD Colorful Camera |
| User Capacity | 50,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display Size | 8 Inch IPS Touch Screen |
| Card Support | IC/ID/(optional) |
| Recognition DistanceDistance | 0.5M-2.5M |