| Card Capacity | 5,000 |
|---|---|
| PIN Capacity | 5,000 |
| Fingerprint Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 3,000 |
| Screen Size | 4.3 Inch Color LCD |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| User Capacity | 10,000 |
| Record Capacity | 1,000,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Fingerprint Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 200,000 |
| Screen Size | 2.8 Inch Color LCD |
| Languages | Italian / Spanish / English /Korean / Turkish / Japanese / Etc |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Brand | TIMMY |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi /USB Driver |
| Display Size | 2.8 Inch Color Screen |
| Face Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 110000 |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Product Name | Thermal Facial Access Control |
|---|---|
| Display | 8 Inch HD Touch Screen |
| Identification Way | Face, Password, Rfid Card |
| Language | English / Spanish / Thai / Spanish / Italian / Turkish / Arabic And So On |
| Network System | TCP/IP, C/S Lan, WIFI |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 200000 |
| Password Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.4 Inch TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID(IC) |
| Record Capacity | 500,000 |