| Face Capacity | 5000/50000(optional) |
|---|---|
| Card Capacity | 5000/50000(optional) |
| Record | 1,000,000 |
| Display | 5 Inch HD Touch Screen |
| Communication | WiFi / TCP/IP / USB Pen Drive / Wiegand In/Out |
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| FRR | <0.1% |
| FAR | <0.001% |
| Type | Portable Biometric Face Recognition Employee Time Attendance Machine |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| CPU | RK3568, Quad-core ARM Cortex-A55, 1.8GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0.8 TOPS Computing Power |
| RAM | 2GB DDR4 (Standard) / Expandable |
| ROM | 8GB (Standard) / Expandable To 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Product Name | AI Face Attendance Machine |
|---|---|
| Verification | Dynamic Face Recognition, Rfid Card, Pin |
| Keypad | Touch Keypad |
| Display | 5 Inch Hd Touch Screen, 200W Infrared Live Cameras |
| Face Resiter | 5000 Standard, (10000/50000 Optional) |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch Color Screen |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Display | 5.0 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0.6T) |
| Camera | 2MP Colorful WDR+ 2MP Infrared Live Camera |
| Communication | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Cloud / USB-host |
| Face Capacity | 5,000 Standard |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 200000 |
| Password Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.4 Inch TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |