| Camera | 200W Pixel Hd Color Camera, 100W Infrared Camera |
|---|---|
| LED | LED Double High Power Infrared Light |
| Display | 5"inch Capacitive LCD Touch Screen |
| Resolution | 800*480 |
| Communication | TCP/IP,WIFI, USB |
| Type | Face Recognition Time Attendance |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
| Face Capacity | 5000(50000 Optional) |
| Fingerprint Capacity | 10000(50000 Optional) |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 200000 |
| Password Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.4 Inch TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Product Name | Al Dynamic Face Recognition Time Attendance Access Control Terminal |
|---|---|
| Screen | 5.0 Inch, HD 1280*720, Capacitive Touch Screen |
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G(0.6T) |
| RAM, ROM | 256MB DDR3; EMMC Flash 4GB |
| Face Capacity | 5000 |
| User Capacity | 10,000 |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Card Capacity | 10,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 5 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Screen | 4.3" IPS 272*480 Touch Screen |
|---|---|
| Verification Type | Face, Fingerprint, Card, Password |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| User Capacity | 10,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 1,000,000 |
| Display Size | 5 Inch LCD Touch Screen |
| Card Support | IC/ID/ |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Product Name | Facial LED Frame Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Password, Card,qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| CPU | RK3568, Quad-core ARM Cortex-A55 Architecture, Main Frequency 1.8GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0.8T Computing Power |
| RAM | 2GB DDR4 (standard)/expandable |
| ROM | 8GB (standard), Expandable To 16GB, 32GB, 64GB, 128GB |
| Product Name | Door Access Control Machine |
|---|---|
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Screen | 5 Inch HD Touch Screen |
| Identification Mode | Face, Password, Rfid Card |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |