| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID(IC) |
| Record Capacity | 500,000 |
| Screen | 4.3 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Keypad | Touch Keypad |
| Operation System | Linux 3.10 |
| CPU | 800M Single-core ARM Cortex-A7 |
| NPU | 800G (0.8T) Hashrate |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 200000 |
| Password Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.4 Inch TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Face Capacity | 1,000 |
|---|---|
| User Capacity | 5,000 |
| Transactions | 300,000 |
| Display Size | 2.8 Inch TFT Color LCD |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Fingerprint Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Transactions | 100,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
| Display Size | 2.8" TFT Color LCD |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output/USB |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| Recognition Mode | AI Dynamic Face + Fingerprint + Password + Card |
|---|---|
| Face Capacity | 5000 Users |
| Fingerprint Capacity | 10000 Users |
| Recognition Speed | ≤0.2 Seconds |
| Recognition Accuracy | 99.70% |
| Face Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 110000 |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Product Name | AI03F Dynamic Face Recognition Terminal |
|---|---|
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| NPU | 0.6T |
| Display | 5 Inch HD IPS Touch Screen, Resolution 1280*720 |
| Communication Port | TCP/IP, USB-Type A(Support U Disk), Wifi |