| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
|---|---|
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
|---|---|
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Type | Portable Biometric Face Recognition Employee Time Attendance Machine |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| Identification Style | Face, Fingerprint, ID, Password, Palm |
|---|---|
| Communication | USB, TCP/IP, RS485, WIFI(optional) |
| Face Capacity | 1,000 |
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Type | Biometric Time Attendance Machine With Card Reader |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 4 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Face Capacity | 1K |
|---|---|
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 5K |
| Record Capacity | 300K |
| Identification Style | Face, Fingerprint, ID Card, PIN |
| Language | Chinese/English/Spanish/Indonesian/Thai/Arabic |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Special Features | Motion Detection, HD Touch Screen, HD Color Camera, Night Vision |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Face / ID Capacity | 5,000 (20,000/50,000 Optional) |
| Display | 5 Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Resolution | 800* 480 |
| Camera | 200 Pixel Color Camera, 100 Pixel Infrared Camera |
| Communication | TCP/IP, Ethernet(Landline), USB |