| Network Communication | TCP/IP,usb,Wifi |
|---|---|
| Verification | FAce Recognition,password,card |
| Power Supply | DC12V 1A |
| Password Capacity | 5,000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera+2MP Infared Camera |
| User Capacity | 50,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5 Inch IPS Touch Screen |
| Card Support | IC/ID/(optional) |
| Recognition DistanceDistance | 0.5-2.5M |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Fingerprint Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5000 Standard Capacity, 50000 Optional |
| Log Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Face Capacity | 1,0000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000,000 |
| Power Supply | 12V |
| Display Size | 5 Inch HD Touch Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output |
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Type | Portable Biometric Face Recognition Employee Time Attendance Machine |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| Display | 2.8-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| WDR | Wide Dynamic Rang,support Accurate Face Recognition |
|---|---|
| Password Capacity | 5,000 |
| Log Capacity | 500,000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera+2MP Infared Camera |
| Power Supply | DC12V 1A |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |