| Packaging Details | BOX |
|---|---|
| Delivery Time | 3-7 |
| Payment Terms | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 500/DAY |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| Face Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| Face Capacity | 10,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 10,000 |
| Transaction Capacity | 1,000,000 |
| Display | 4.5 Inch HD Touch Screen |
| Communication | WiFi / TCP/IP / USB Pen Drive / Wiegand In/Out |
| Shell Material | Aluminum Alloy Housing (wall-mounted And Gate-type Brackets Optional) |
|---|---|
| CPU | RK3568, Quad-core ARM Cortex-A55 Architecture, Main Frequency 1.8GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0.8T Computing Power |
| RAM | 2GB DDR4 (standard)/expandable |
| Face Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Transactions | 500,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Camera | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; 2M Infrared Camera |
| Display Size | 5-Inch HD IPS Touch Screen |
| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Resolution | 272*480 |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| CPU | MT6765 (G36), 8-core, 2.2GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4GB RAM+ 64GB ROM (Optional 6 + 128) |
| Screen Size | 5.0-inch High-definition Hard Screen, Resolution (720*1280) HD |
| Touch Screen | Capacitive Screen, Corning Fourth-generation Glass, 5-point Touch Control |
| Camera Pixel | Front 500WFF, Rear 1300WAF |
| Product Name | AI Face Attendance Machine |
|---|---|
| Verification | Dynamic Face Recognition, Rfid Card, Pin |
| Keypad | Touch Keypad |
| Display | 5 Inch Hd Touch Screen, 200W Infrared Live Cameras |
| Face Resiter | 5000 Standard, (10000/50000 Optional) |
| Type | Biometric Time Attendance Machine With Card Reader |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 4 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| Identification Mode | Face/Password And Combination |
|---|---|
| Screen | 4.3-inch Touch Screen |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |