| User Capacity | 50,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5 Inch IPS Touch Screen |
| Card Support | IC/ID/(optional) |
| Recognition DistanceDistance | 0.5-2.5M |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
|---|---|
| Face Capacity | 1000 |
| Card Capacity | 5000 |
| Record Capacity | 300,000 |
| Display | 2.8inch TFT |
| Face Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Transactions | 500,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Camera | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; 2M Infrared Camera |
| Display Size | 5-Inch HD IPS Touch Screen |
| Product Name | Visible Light Real Person Face Recognition Attendance MachineMachine |
|---|---|
| Environment | Indoor Use |
| Recognition Method | Finger/card/password |
| Communication | TCP/IP, USB-host, WiFi |
| Display | 4.3 Inch HD IPS Screen |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi |
| Display Size | 2.8 Inch Color Screen |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| Face Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5" HD Touch Screen |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| Product Name | Face Door Controller |
|---|---|
| Screen | 8 Inch HD Touch Screen |
| Identification Way | Face, Password, Rfid Card |
| Function | Access Control, Time Attendance, Temperature Testing |
| Language | English / Spanish / Thai / Spanish / Italian / Turkish / Arabic And So On |
| Face Capacity | 5000/50000(optional) |
|---|---|
| Card Capacity | 5000/50000(optional) |
| Record | 1,000,000 |
| Display | 5 Inch HD Touch Screen |
| Communication | WiFi / TCP/IP / USB Pen Drive / Wiegand In/Out |