| Fingerprint Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 200,000 |
| Display | 2.4 Inch TFT Color LCD |
| Communication | USB, USB Flash Drive |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| Camera | WDR Wide Dynamic Sensor 1/5 Inch FOV 752MP Pixel Infrared Live Camera |
| Fill Light | LED Fill Light And Dual Infrared Fill Light(Automatic Control According To Ambient Light) |
| Display | 5.0 Inch IPS Touch Screen,HD 720*1280 |
| Communication Port | TCP/IP,USB-Type A(Support U Disk),Wifi,RS485 |
| Display | 2.8 Inch TFT Color Screen |
|---|---|
| Software | Desktop Software And Webserver Software |
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint/Card/Password | 3000 |
| Communication | TCP/IP / USB Pen Drive |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Fingerprint Capacity | 3,000/5,000 |
|---|---|
| Card/Password Capacity | 3000/5,000 |
| Password Capacity | 3000/5,000 |
| Display | 2.8inch Colorful Display |
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Display | 2.8 Inch TFT Color Screen |
|---|---|
| Software | Local Desktop Application And Cloud Application |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| RFID Card Capacity | 3000 |
| Communication | TCP/IP / USB Pen Drive |
| CPU | RK3568, Quad-core ARM Cortex-A55 Architecture, Main Frequency 1.8GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0.8T Computing Power |
| RAM | 2GB DDR4 (standard)/expandable |
| ROM | 8GB (standard), Expandable To 16GB, 32GB, 64GB, 128GB |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Product Item | Face& Fingerprint Time Clock |
|---|---|
| Display | 2.8inch TFT Screen |
| User Capacity | 3,000 |
| Fingerprint/Card/Password Capacity | 3000 |
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 200000 |
| Password Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.4 Inch TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |