| Product Name | Facial Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Password, Card,qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Display | 2.8-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Display | 4.3-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| User Capacity | 50,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display Size | 8 Inch IPS Touch Screen |
| Card Support | IC/ID/(optional) |
| Recognition DistanceDistance | 0.5M-2.5M |
| CPU | MT6765 (G36), 8-core, 2.2GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4GB RAM+ 64GB ROM (Optional 6 + 128) |
| Screen Size | 5.0-inch High-definition Hard Screen, Resolution (720*1280) HD |
| Touch Screen | Capacitive Screen, Corning Fourth-generation Glass, 5-point Touch Control |
| Camera Pixel | Front 500WFF, Rear 1300WAF |
| Face Capacity | 1000 |
|---|---|
| User Capacity | 300000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| User Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display Size | 8 Inch IPS Touch Screen |
| Card Support | IC/ID/(optional) |
| Recognition DistanceDistance | 0.8M-3M |
| Transactions | 300,000 |
|---|---|
| User Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Display Size | 2.8 Inch TFT Color LCD |
| Product Name | Face Door Controller |
|---|---|
| Screen | 8 Inch HD Touch Screen |
| Identification Way | Face, Password, Rfid Card |
| Function | Access Control, Time Attendance, Temperature Testing |
| Language | English / Spanish / Thai / Spanish / Italian / Turkish / Arabic And So On |