| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Verification Speed | ≤ 1 Second |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi |
| Display Size | 2.8 Inch Color Screen |
| Product Name | Facial Attendance Devices |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Pin, Rfid, Qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Display | 4.3 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Camera | Dual Infrared Camera, Dual HD Camera |
| Face Capacity | 1500 |
| Fingerprint/Card/Password | 5000 |
| Communication | TCP/IP / USB Pen Drive |
| User Capacity | 50,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display Size | 4.3 Inch IPS Touch Screen |
| Card Support | IC/ID |
| Recognition DistanceDistance | 0.5-2.5M |
| User Capacity | 50,000 |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display Size | 5 Inch IPS Touch Screen |
| Card Support | IC/ID/(optional) |
| Recognition DistanceDistance | 0.5-2.5M |
| Identification Style | Password, Face, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Fingerprint Card/Pin Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
| Record Capacity | 300,000 |
| Communication | Tcp/ip Network, USB, RS485, WIFI(optional) |
| Face Capacity | 1K |
|---|---|
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 5K |
| Record Capacity | 300K |
| Identification Style | Face, Fingerprint, ID Card, PIN |
| Language | Chinese/English/Spanish/Indonesian/Thai/Arabic |
| PIN Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Fingerprint Capacity | 3,000 |
| Face Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Display Size | 2.8 Inch Color LCD |
| OS | Android 11 |
|---|---|
| Language | Chinese And English (standard Version, Customizable In Multiple Languages) |
| User Capacity | 5000 Pieces |
| Face Capacity | 5000 Pieces |
| Card Capacity | 5000 Pieces |