| Face Capacity | 10000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000000 |
| Password Capacity | 10000 |
| Display Size | 5 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Type | EFace Recognition Door Access Control System With API |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Record Capacity | 500,000 |
| Face / ID Capacity | 5,000 (20,000/50,000 Optional) |
| Resolution | HD 720P |
| Screen | 8-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| RAM/ROM | 256M DDR; 4G EMMC |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 (Optional 50,000) |
| Record Capacity | 500,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| CPU | MT6765 (G36), 8-core, 2.2GHz |
|---|---|
| RAM&ROM | 4GB RAM+ 64GB ROM (Optional 6 + 128) |
| Screen Size | 5.0-inch High-definition Hard Screen, Resolution (720*1280) HD |
| Touch Screen | Capacitive Screen, Corning Fourth-generation Glass, 5-point Touch Control |
| Camera Pixel | Front 500WFF, Rear 1300WAF |
| Face Capacity | 10000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000000 |
| Password Capacity | 10000 |
| Display Size | 5 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Face Capacity | 5000 |
|---|---|
| User Capacity | 500000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Display Size | 4.3 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Face Capacity | 1000 |
|---|---|
| User Capacity | 300000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |