| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Screen | 4.3 Inch, HD 272*480. Capacitive Touch Screen |
|---|---|
| System | Linux 3.10 |
| User Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 4.3 Inch LCD Touch Screen |
| Screen | 8-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Product Name | Facial Attendance Devices |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Pin, Rfid, Qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Face Capacity | 5000/50000(optional) |
|---|---|
| Card Capacity | 5000/50000(optional) |
| Record | 1,000,000 |
| Display | 5 Inch HD Touch Screen |
| Communication | WiFi / TCP/IP / USB Pen Drive / Wiegand In/Out |
| Type | Face Recognition Time Attendance |
|---|---|
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
| Face Capacity | 5000(50000 Optional) |
| Fingerprint Capacity | 10000(50000 Optional) |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2T |
| Camera | SONY 200W Pixel Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 8" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID/IC |
| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Resolution | 272*480 |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| OS | Android 11 |
|---|---|
| Language | Chinese And English (standard Version, Customizable In Multiple Languages) |
| User Capacity | 5000 Pieces |
| Face Capacity | 5000 Pieces |
| Card Capacity | 5000 Pieces |