| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Unlock Way | Mobile APP +Fingerprint + Password + Card + Key |
| Fingerprint Capacity | 100 |
| Fingerprint Sensor | Capacitive |
| Tuya APP | Support Iphone And Android Phone |
| Face Capacity | 1000 |
|---|---|
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Card/PIN Capacity | 3000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Display | 2.8 Inch TFT Touch Screen |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
|---|---|
| Screen | 5-inch IPS Touch Screen |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Unlock Way | Mobile APP +Fingerprint + Password + Card + Key |
| Fingerprint Capacity | 100 |
| Tuya APP | Support Iphone And Android Phone |
| Type | Biometric Time Attendance Machine With Card Reader |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 4 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| Display | 2.8 Inch Capacitive LCD |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Optional Functions | Backup Battery/IC |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Size | 187*131*42mm |
| Unlocking Method | Face,fingerprint, Password, Card, App, Key |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| App | Tuya Wifi |
| Battery | 5000mAh Rechargeable Lithium Battery |
| Lock Body Size | 24*240mm |
| Unlocking Method | Face,fingerprint, Password, Card, App, Key |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| App | Tuya Wifi |
| Battery | 5000mAh Rechargeable Lithium Battery |
| Lock Body Size | 24*240mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | TIMMY |
| Working Style | Offline Or Online |
| Optional Functions | Backup Battery |
| Model Numer | TM70 |
| Display | 2.8 Inch TFT Display |
|---|---|
| Voltage/current | 9V 1A |
| User Capacity | 3,000/5,000 |
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Optional Function | GPRS/Wifi(Optional) |