| Display | 8 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Identification Mode | Face/Password And Combination |
|---|---|
| Screen | 4.3-inch Touch Screen |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Display | 2.8 Inch TFT Color Screen |
|---|---|
| Software | Free |
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Card Capacity | 5000 |
| Identification Style | Face, PIN, Face & PIN Combination ,RFID |
|---|---|
| Screen | 4.3-inch Electronic Capacitive Touch Screen |
| Resolution | 800*480P |
| Recognition | Employee Name And Number Recognitions |
| Camera | 100W Infrared Camera; 200W Pixel HD Colorful Camera |
| Identification Style | Dynamic Face, RFID, PIN |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Record Capacity | 1,000,000 |
| FaceRecognition Speed | ≦0.2s |
| Resolution | 800*480 |
| Product Name | AI Facial Access Control |
|---|---|
| Screen | 4.3 Inch HD Touch Screen |
| Bionular Camera | 200W Colorful WDR+200W Infrared Live Camera |
| Operating System | Linux 3.10 |
| Verification | Face, Pin, RFID Card |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| Power Supply | DC12V 1A |
| Log Capacity | 500,000 |
| Face Capacity | 5,000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera+2MP Infared Camera |
| Display | 2.8-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Product Name | Facial Recognition Access Control Attendance System |
|---|---|
| Display | 5.0 Inch, HD 720*1280, Capacitive Touch Screen |
| Face Capacity | 5000 (50000 Optional) |
| Face Recognition Accuracy | 99.70% |
| Power Supply | 12V DC |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 2.8 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |