| Product Name | Door Access Control Machine |
|---|---|
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Screen | 5 Inch HD Touch Screen |
| Identification Mode | Face, Password, Rfid Card |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Fingerprint Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5000 Standard Capacity, 50000 Optional |
| Log Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Face, Card, Password |
| Optional Functions | IC Card |
| Biometric Measurement | Face |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Display | 4.3-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Product Name | Facial LED Frame Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Password, Card,qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 50000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,TCP/IP,U-Disk, WFII |
| Product Name | Facial Attendance Devices |
|---|---|
| Identification Mode | Face, Pin, Rfid, Qr Code |
| Face Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Card Capacity | 5000 |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Display | 5.0 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Face Capacity | 5000(10000/50000 Optional) |
| Card Capacity | 5000(10000/50000 Optional)ID Standard,IC Optional |
| Record Capacity | 500,000 |
| Binocular Camera | 2MP Colorful WDR+200W Infrared Live Camera |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Display | 5" Capacitive LCD IPS Touch Screen |
| Resolution | 720*1280 |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |