| Identification Style | Dynamic Face, RFID, PIN |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Record Capacity | 1,000,000 |
| FaceRecognition Speed | ≦0.2s |
| Resolution | 800*480 |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| RAM/ROM | 256M DDR; 4G EMMC |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Communication | TCP/IP,485,WIFI |
| User Capacity | 5000(20000 Optional) |
| Identification Style | Visible Light Facial Recognition, PIN, Face & PIN Combination ,ID(IC) |
| Record Capacity | 500,000 |
| Operation System | LINUX |
|---|---|
| Display | 4.3-inch IPS High-defination Screen |
| Resolution | 800x480 |
| Face Recognition Speed | ≦0.2s |
| Face / User Capacity | 10,000 |
| Display | 5 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Log Capacity | 1,000,000 |
| ID Card | Support 125Khz Freqency |
| Communication | Wifi / TCP/IP / USB Pen Drive |
| Display | 8 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Display | 8 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 20000 |
| Record Capacity | 1000,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
|---|---|
| User Capacity | 200000 |
| Password Capacity | 3000 |
| Display Size | 2.4 Inch TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |