| Card Capacity | 5,000 |
|---|---|
| PIN Capacity | 5,000 |
| Fingerprint Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 3,000 |
| Screen Size | 4.3 Inch Color LCD |
| Shell Material | Aluminum Alloy Housing (wall-mounted And Gate-type Brackets Optional) |
|---|---|
| CPU | RK3568, Quad-core ARM Cortex-A55 Architecture, Main Frequency 1.8GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0.8T Computing Power |
| RAM | 2GB DDR4 (standard)/expandable |
| Fingerprint Capacity | 3,000/5,000 |
|---|---|
| Card/Password Capacity | 3000/5,000 |
| Password Capacity | 3000/5,000 |
| Display | 2.8inch Colorful Display |
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | ,T/T,Western Union,D/P,D/A |
| Supply Ability | 45000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Display | 2.8 Inch TFT Color Screen |
|---|---|
| Software | Desktop And Cloud Software |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| RFID Card Capacity | 3000 |
| Communication | TCP/IP / USB Pen Drive |
| PIN Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Fingerprint Capacity | 3,000 |
| Screen Size | 2.8 Inch Color LCD |
| Languages | Italian / Spanish / English /Korean / Turkish / Japanese / Etc |
| Access Control Interface | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Face Capacity | 3,000 |
|---|---|
| User Capacity | 3,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi |
| Display Size | 2.8 Inch Color Screen |
| Power Supply | DC12V 1A |
|---|---|
| NPU | 800G Hashrate |
| Card Capacity | 5,000 |
| Password Capacity | 5,000 |
| Recognition Distance | 0.5-2.5 Meters |
| Identification Style | Face, PIN, Face & PIN Combination ,RFID |
|---|---|
| Screen | 4.3-inch Electronic Capacitive Touch Screen |
| Resolution | 800*480P |
| Recognition | Employee Name And Number Recognitions |
| Camera | 100W Infrared Camera; 200W Pixel HD Colorful Camera |
| Face Capacity | 5000 |
|---|---|
| User Capacity | 500000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Display Size | 4.3 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |