| Product Name | HF6 Portable Handheld Android Facial Time Attendance Device |
|---|---|
| RAM&ROM | 4GB RAM+ 64GB ROM (Optional 6 + 128) |
| Screen Size | 5.0-inch High-definition Hard Screen, Resolution (720*1280) HD |
| SIM Card Type | Dual Nano SIM Cards (4G All-network Compatible) |
| Network Mode | GSM, CDMA,WCDMA, EVDO,TD-SCDMA,TDD/FDD-LTE |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Face Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Log Capacity | 500,000 |
| Face Recognition Accuracy | 99.7% |
| Card Capacity | 5,000 |
| Built-in Battery | 7.4v,2000 MA |
| Password Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Log Capacity | 500,000 |
| WDR | Wide Dynamic Rang,support Accurate Face Recognition |
| NPU | 800G Hashrate |
| Power Supply | DC12V 1A |
| Power Supply | DC12V 1A |
|---|---|
| NPU | 800G Hashrate |
| Card Capacity | 5,000 |
| Password Capacity | 5,000 |
| Recognition Distance | 0.5-2.5 Meters |
| Free Attednance Software | Desktop Software And Web Based Cloud Software |
|---|---|
| Verification | FAce Recognition,password,card |
| Log Capacity | 500,000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera+2MP Infared Camera |
| NPU | 800G Hashrate |
| WDR | Wide Dynamic Rang,support Accurate Face Recognition |
|---|---|
| Password Capacity | 5,000 |
| Log Capacity | 500,000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera+2MP Infared Camera |
| Power Supply | DC12V 1A |
| Network Communication | TCP/IP,usb,Wifi |
|---|---|
| Verification | FAce Recognition,password,card |
| Power Supply | DC12V 1A |
| Password Capacity | 5,000 |
| Camera | 2MP Coclor Camera+2MP Infared Camera |