| Face Capacity | 1,000 |
|---|---|
| User Capacity | 5,000 |
| Transactions | 300,000 |
| Display Size | 2.8 Inch TFT Color LCD |
| Communication | TCP/IP / Wi-Fi / Wiegand Input / Output |
| Display | 5 Inch HD Touch Screen |
|---|---|
| Software | Desktop Software And Webserver Software |
| Log Capacity | 1,000,000 |
| Card | Standard With ID Card(IC Card Is Optional) |
| Communication | Wifi / TCP/IP / USB Pen Drive |
| Identification Style | Face, Fingerprint, ID, Password, Palm |
|---|---|
| Communication | USB, TCP/IP, RS485, WIFI(optional) |
| Face Capacity | 1,000 |
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 100,000 |
| Face Capacity | 10000 |
|---|---|
| User Capacity | 1000000 |
| Password Capacity | 10000 |
| Display Size | 5 Inch HD TFT Color Screen LCD |
| Access Contr | Lock Relay Output / Alarm Output / Exit Button / Door Sensor |
| Screen | 5-inch IPS HD Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Product Name | Smart Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | RFID Card, Face, Pin |
| Recognition Speed | Within 0.2s |
| Identification Quantity | 5 Users/1 User |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Specical Feature | IP65/67 Waterproof |
|---|---|
| Communication | TCP/IP, Wifi, USB Driver |
| Display | 5 Inch HD Touch Screen |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Voltage/current | 12V 1A-5A |
| Communication | TCP/IP, Wifi, USB Driver |
|---|---|
| Display | 4.3 Inch TFT Touch Screen |
| Voltage/current | 12V 1A |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| User Capacity | 10.000 |
| User Capacity | 10,000 |
|---|---|
| Face Capacity | 10,000 |
| Card Capacity | 10,000 |
| Transactions | 1,000,000 |
| Display Size | 4.5 Inch HD Capacitive Touch Screen |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 (Optional 50,000) |
| Record Capacity | 500,000 |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |