| Screen | 4.3 Inch, HD 272*480. Capacitive Touch Screen |
|---|---|
| System | Linux 3.10 |
| User Capacity | 50,000 |
| Logs Capacity | 500,000 |
| Display Size | 4.3 Inch LCD Touch Screen |
| Display | 2.8-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Screen | 4.3-inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| Cameera | 200W Pixel Dual Infrared, Dual HD Camera |
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Display | 4.3-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| Camera | 2MP Hd Color WDR Camera, 200W Infrared Camera |
| Display | 4.3" Capacitive LCD Touch Screen |
| Language | English, Spanish, Turkish And Other 20 National Languages、Voice |
| Data Storage | Cloud, Locally In Machine Or PC |
|---|---|
| System | Linux |
| User Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 5,000,000 |
| Screen | 5" IPS Touch Screen |
| Face Capacity | 1,500 (can Extend 3,000) |
|---|---|
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Card/PIN Capacity | 3000 |
| Display | 4.3 Inch TFT Touch Screen |
| Camera | Double HD Infrared Camera |
| Face Algorithm Version | Face V2.2 |
|---|---|
| Fingerprint Algorithm Version | Finger V3.0 |
| User Registration Capacity | 5000 |
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint Capacity | 5000 |
| Product Name | Smart Access Control Machine |
|---|---|
| Identification Mode | RFID Card, Face, Pin |
| Recognition Speed | Within 0.2s |
| Identification Quantity | 5 Users/1 User |
| Camera | 200W Colorful Wide Dynamic Range |
| Product Name | Facial Recognition Access Control Attendance System |
|---|---|
| Display | 5.0 Inch, HD 720*1280, Capacitive Touch Screen |
| Face Capacity | 5000 (50000 Optional) |
| Face Recognition Accuracy | 99.70% |
| Power Supply | 12V DC |