| Display | 2.4 TFT Color LCD |
|---|---|
| Verify Mode | Fingerprint, Card, Password |
| Optional Functions | Backup Battery/IC/GPRS/3G/4G |
| Biometric Measurement | Fingerprint |
| Communication | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Fingerprint Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Card Capacity | 3,000 |
| Record Capacity | 200,000 |
| Display | 2.4 Inch TFT Color LCD |
| Communication | USB, USB Flash Drive |
| Display | 2.8 Inch TFT Color Screen |
|---|---|
| Software | Desktop Software And Web Based Software |
| Fingerprint Capacity | 3000 ( 5000 Optional ) |
| RFID Card Capacity | 3000 ( 5000 Optional ) |
| Communication | TCP/IP / USB Pen Drive |
| User Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Face Capacity | 1000 |
| Fingerprint Capacity | 3000 |
| Card Capacity | 3000 |
| Display | 2.8inch TFT Screen |
| Display | 2.8inch TFT Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Fingerprint, Card, Password |
| User Capacity | 3,000 |
| Communication | TCP/IP / USB Driver |
| Access Control Interface | Lock Relay Output /Battery Port |
| User Capacity | 3,000 |
|---|---|
| Communication | TCP/IP / USB Driver |
| Voltage/current | 9V/12V 1A |
| Display | 2.8inch TFT Screen |
| Access Control Interface | Lock Relay Output /Battery Port |
| Type | Portable Biometric Face Recognition Employee Time Attendance Machine |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| Face Capacity | 1K |
|---|---|
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 5K |
| Record Capacity | 300K |
| Identification Style | Face, Fingerprint, ID Card, PIN |
| Language | Chinese/English/Spanish/Indonesian/Thai/Arabic |
| Identification Style | Password, Face, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Fingerprint Card/Pin Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
| Record Capacity | 300,000 |
| Communication | Tcp/ip Network, USB, RS485, WIFI(optional) |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| Special Features | Motion Detection, HD Touch Screen, HD Color Camera, Night Vision |
| Fingerprint Capacity | 10,000 |
| Face / ID Capacity | 5,000 (20,000/50,000 Optional) |