| OS | Android 11 |
|---|---|
| Language | Chinese And English (standard Version, Customizable In Multiple Languages) |
| User Capacity | 5000 Pieces |
| Face Capacity | 5000 Pieces |
| Card Capacity | 5000 Pieces |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 0.6T |
| RAM | 256M DDR; |
| ROM | 4G EMMC |
| User Capacity | 15000(50000 Optional) |
| Model | HF2 |
|---|---|
| OS | Android 13.0 |
| CPU | Unisoc T606 8-coe 1.6GHz 12nm |
| RAM | 4GB |
| ROM | 64GB |
| Product Name | Free SDK Cloud Biometric Face Recognition System Attendance Time Machine |
|---|---|
| Communication | USB, TCP/IP, RS485, WIFI(optional) |
| Fingerprint/Card/Pin Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1,500 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Type | Portable Biometric Face Recognition Employee Time Attendance Machine |
|---|---|
| Biometric Measurement | Face Recognition/Fingerprint Scanner |
| Display | 5 Inch Touch Screen |
| Communication | TCP/IP,USB,WIFI |
| Warranty | One Years Warranty |
| Identification Style | Password, Face, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Fingerprint Card/Pin Capacity | 5,000 |
| Face Capacity | 1,000 |
| Record Capacity | 300,000 |
| Communication | Tcp/ip Network, USB, RS485, WIFI(optional) |
| Display | 2.8-Inch Capacitive LCD Touch Screen |
|---|---|
| Face/RFID Card/Password Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Identification Speed | Less Than 0.2s |
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Screen | 5-inch HD 720P IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 4 In One: Face/Fingerprint/PIN/Card/combination |
| OS | Linux Systerm |
| Face / ID Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Face Capacity | 5,000 |
|---|---|
| Log Capacity | 500,000 |
| Face Recognition Accuracy | 99.7% |
| Card Capacity | 5,000 |
| Built-in Battery | 7.4v,2000 MA |
| Screen | 8-inch HD IPS Touch Screen |
|---|---|
| Identification Mode | 1:N, 1:1 |
| Identification Speed | ≦0.2s |
| Face / ID Capacity | 50,000 |
| Record Capacity | 500,000 |