| Unlocking Method | Face,fingerprint, Password, Card, App, Key |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| App | Tuya Wifi |
| Battery | 5000mAh Rechargeable Lithium Battery |
| Lock Body Size | 24*240mm |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Unlock Way | Mobile APP/Password/Fingerprint/Key/Card |
| Fingerprint Capacity | 100 |
| Fingerprint Sensor | Capacitive Sensor |
| Tuya APP | Support IOS And Android System |
| Unlocking Method | Face,fingerprint, Password, Card, App, Key |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| App | Tuya Wifi |
| Battery | 5000mAh Rechargeable Lithium Battery |
| Lock Body Size | 24*240mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Unlock Way | Mobile APP +Fingerprint + Password + Card + Key |
| Fingerprint Capacity | 100 |
| Tuya APP | Support Iphone And Android Phone |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Unlock Way | Mobile APP +Fingerprint + Password + Card + Key |
| Fingerprint Capacity | 100 |
| Tuya APP | Support Iphone And Android Phone |
| Display | 4.3 Inch Display Touch Screen |
|---|---|
| Verify Mode | Face, Card, Password |
| Face/RFID Card/Password Capacity | Standard 5000, Optional 50000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| Communication | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk, WFII(Optional) |