| Recognition Mode | AI Dynamic Face + Fingerprint + Password + Card |
|---|---|
| Face Capacity | 5000 Users |
| Fingerprint Capacity | 10000 Users |
| Recognition Speed | ≤0.2 Seconds |
| Shell Material | Aluminum alloy housing (wall-mounted and gate-type brackets optional) |
|---|---|
| CPU | RK3568, quad-core ARM Cortex-A55 architecture, main frequency 1.8GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0.8T computing power |
| Product name | Al Dynamic Face Recognition Time Attendance Access Control Terminal |
|---|---|
| Screen | 5.0 Inch, HD 1280*720, Capacitive Touch Screen |
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G(0.6T) |
| RAM, ROM | 256MB DDR3; eMMC Flash 4GB |
| Product name | AI dynamic face recognition device |
|---|---|
| CPU | 1.0G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| RAM&ROM | 256M DDR ; 4G Emmc |
| Camera Fill light | Real Sensor 1/2.9 inch FOV 75° 2MP pixel high-definition color camera WDR wide dynamic.Sensor 1/5 inch FOV 75° 2MP pixel infrared live cameraLED Fill Light and Dual Infrared Fill Light (Automatic control according to ambient light) |
| Operation System | Linux Operating System |
|---|---|
| Display Type | Touch screen |
| Face Capacity | 5,000 |
| Record Capacity | 500,000 |
| CPU | RK3568, quad-core ARM Cortex-A55 architecture, main frequency 1.8GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | 0.8T computing power |
| RAM | 2GB DDR4 (standard)/expandable |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 800G (0.8T) |
| RAM | 256M DDR |
| ROM | 4G EMMC |
| Display | 5.0 Inch IPS Touch Screen |
|---|---|
| CPU, NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7, 600G (0.6T) |
| Camera | 2MP Colorful WDR+ 2MP Infrared Live Camera |
| Communication | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Cloud / USB-host |