| Place Of Origin | China |
|---|---|
| Model Number | TM-K2 |
| Product Name | Gps Tracking Guard Patrol System |
| Application | Indoor And Outdoor |
| Size | 86*57*28mm |
| Usage | Security Patrol Touring |
|---|---|
| Card Type | RFID 125KHz |
| Reading Distance | 3-5cm |
| Communication | 2G, 4G, WIFI, GPRS |
| Charging Time | 4 Hours |
| Model Name | RFID Guard Tour System Online Guard Patrol Monitoring System |
|---|---|
| IP Rate | IP67 |
| Reading Distance | 3-5cm |
| Charging Time | 2-3 Hours |
| Standby | 1 Month |
| Product Name | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Waterproof Guard Patrol Monitoring |
|---|---|
| Read Distance | 3-5cm |
| Application | Oil Pipeline,Chemical,Mining Industy |
| Weight | 120g |
| Read Time | 1 Second |
| Product Name | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Waterproof Guard Patrol Monitoring |
|---|---|
| Read Distance | 3-5cm |
| Application | Oil Pipeline,Chemical,Mining Industy |
| Battery Type | 3.7V Rechargeable Lithium Battery |
| Battery Capacity | 1,800 Mah |
| Model NUmber | TM-K2 |
|---|---|
| Product Name | Guard Tourd Monitoring System |
| Special Features | Waterproof |
| Size | 86*57*28mm |
| Color | Orange |
| Product Name | Waterproof Rfid Security Gps Tracking Guard Tour Patrol System |
|---|---|
| Rfid | 125khz |
| Feature | Waterproof/shockproof/drop Resist |
| Battery | 1800 Mah Lithium Battery |
| Read Distance | 3-5cm |
| Read Model | RFID 125kHz |
|---|---|
| Software | Desktop/Cloud |
| Data Storage | Cloud, Desktop Software |
| Distance | 3-5CM |
| Waterproof | Yes |
| Usage | Security Patrol |
|---|---|
| Reading Distance | 3-5cm |
| Communication | 2G, 4G, WIFI |
| Charging Time | 4 Hours |
| Certification | CE FCC |
| Model Name | Face Recognition GPS Tracking Guard Tour System |
|---|---|
| Waterproof Level | IP-67 |
| RFID Frenquency | NFC Tags 13.56 Mhz |
| Communication | 2G, 4G, WIFI, Real-time Upload |
| Resolution | 480*800 |