| Time Card Type | Weekly |
|---|---|
| Backup Battery | Optional |
| Time Accuracy | ±3s Per Week |
| Languages | Italian / Spanish / English /Korean / Turkish / Japanese / Etc |
| LCD Display | Yes |
| Backup Battery | Optional |
|---|---|
| Time Accuracy | ±3s Per Week |
| LCD Display | Yes |
| Operation Operation Temperature | 0~40℃ |
| Operation Humidity | 40%~80% |
| Clock Accuracy | Monthly Accurancy ±15 Sec |
|---|---|
| Backup Battery | Optional |
| Printing System | Dot-matrix Imprint |
| LCD Display | Yes |
| Operation Operation Temperature | -5℃~+45℃ |
| D.S.T | Yes |
|---|---|
| WiFi | Optional |
| Size | 175mm W X 140mm D X 180mm H |
| Print Formate | 5 Line Printing With One Document Entry |
| Model Number | AP50 |
| D.S.T | Support |
|---|---|
| WiFi | Optional |
| Size | 175mm W X 140mm D X 180mm H |
| Print Formate | 5 Line Printing With One Document Entry |
| Product Name | Digital Time Recorder |
| D.S.T | Yes |
|---|---|
| WiFi | Optional |
| Size | 175mm W X 140mm D X 180mm H |
| Print Formate | 5 Line Printing With One Document Entry |
| Model Number | AP50 |